Hakkımızda

1991 yılında hizmet vermeye başladığımız bilişim sektöründe 2012 yılından itibaren Themis Teknik Bilgisayar ve Altyapı Hizmetleri adıyla çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
Kişi, kurum ve kuruluşlara ihtiyaçları doğrultusunda gerek yazılım gerekse donanım ve altyapı konularında en uygun ve en pratik çözümleri sunuyoruz.
Yazılım alanında; kişisel blogdan e-ticaret sitesine kadar tüm web uygulaması ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Kurumsal kimliğinize uygun yeni teknolojilerle size özel hazırlayacağımız web sitesi ya da işiniz için ihtiyaç duyduğunuz yazılım çözümleri için platform bağımsız web çözümlerimiz ile verimliliğinizi artırabilir, iş akış süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bunların yanı sıra acil ihtiyaçlarınız için de paket program satışı ve destek hizmetimiz vardır.
Donanım alanında; LAN-WAN ağ altyapıları, Firewall, VPN, sunucu kurulumu bakımı ve yönetimi dahil olmak üzere ihtiyaç duyacağınız tüm bilişim sistemleri için satış ve destek hizmetlerimiz vardır. Kurulu sistemlerinizin revizyonu, bakım ve onarımı için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakım anlaşmalarımız ile sistemleriniz için düzenli bakım ve destek hizmeti alabilir, olası iş gücü ve veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.
Siz işinize odaklanın, diğer her şey için Themis çözüm ortağınız…
Tüm soru ve talepleriniz için; [email protected]